Контроль і ревізія фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr106)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану підприємства
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю фінансового стану підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю фінансового стану підприємства
5. Дослідна стадія контролю і ревізії фінансового стану підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю фінансового стану підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота структурується на: введення, концептуальні частини та контрольні рубрики і висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, додаткові матеріали.

У передмові сформульовано важливість теми курсового проекту й ціль та завдання роботи та розглянуто предмети, об’єкти й інформаційну базу, методичні засоби та напрямки апробації проекту.

В першій рубриці вивчено загальну суть предмету роботи, аналіз міри опрацювання поточних тем українськими та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби особистого напряму дослідження питання та перегляд нормативної бази та професіональних джерел, подана оцінка порядку побудови управління підприємства, оцінені його основні показники діяльності і ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди та можливості господарювання фірми в цілому та за деякими напрямами і оцінювання щодо резервів покращання ефективності поведінки компанії.

У аналітичному розділі висвітлено складання програми перевірки, методологію контролю фінансового стану підприємства та вивчено систему бухобліку в фірмі та методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів перевірки і написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях розглянуто результати виконаного досліду за концепцією курсового дослідження, показані шляхи щодо покращення аудиту фінансового стану підприємства.

Список застосованої літератури збирається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на число джерела у списку.

У додаткових матеріалах показані створені автором конфігурації документів, баланс і звіти про фінансові результати з річної звітності підприємства й аналітичні таблиці та поточні результати оцінювальних розрахунків і другі джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено із методичними рекомендаціями інституті, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дана курсова робота була вже благополучно складена у київському інституті. Її можна вживати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.