Контроль дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах

Курсова робота (код: kr107)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах
5. Методика контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах
6. Автоматизація контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як передмова, а також теоретичні пункти, а також методичні розділи й висновок, регістр використаної літератури та додаткові матеріали.

У вступі висунуто важливість теми курсової роботи, мету та задачі дослідження й наведено предмет та об’єкт і інформаційну базу та методичні засади й загальну характеристику роботи.

В концептуальній рубриці проаналізовано методичне поняття предмету курсової, аналіз ступеню розробки досліджуваних тем українськими та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування потреби свого напряму вивчення теми, огляд правової основи та наукової літератури, зроблена аналітика становища конструкції керування підприємства, проаналізовані його загальні дані господарювання й активу і пасиву у русі за колишні три роки, перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за конкретними шляхами і оцінку відносно запасів покращення ефективності роботи компанії.

В практичному пункті розкрито складання програми контролю, проведення аудиту дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах та надано систему фінансового обліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів контролю та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях визначено результати зробленого досліду за темою курсового проекту й описані напрями щодо покращання контролю дебіторської заборгованості в будівельних підприємствах.

Перелік використаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.

В додаткових матеріалах показані створені студентом форми документів, баланси й звіти про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарської діяльності і інформативні таблиці, первинні результати аналітичних обчислень й інші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методикою ВИШі, в якому він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Запропонована курсова робота була вже благополучно здана в провідному університеті. Її можливо використовувати як шаблон для написання власної курсової роботи чи для сильнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.