Контроль використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr108)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Методика контролю і ревізії використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: преамбула і концептуальні основи і методологічні частини й висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, додаткові матеріали.

В преамбулі обстежено роль тематики курсового проекту і мету й задачі дослідження та сформульовано предмет та об’єкти, інформацію, методичний спосіб, наукову новизну роботи.

У концептуальній рубриці з'ясовано економічну сутність об’єкту курсової, оцінку рівня розкриття цих тем українськими та закордонними фахівцями, визначення і доказ потреби свого напрямку вивчення питання і перегляд права і підстави та фахових джерел, складена аналітика порядку побудови управління компанії, проаналізовані його основні дані діяльності та ресурсів у динаміці за попередні 3-4 періоди й майбутнє господарювання фірми загалом і за окремими шляхами і враження щодо запасів покращання ефективності роботи товариства.

У методичній рубриці розкрито систему інспектування та методологію аудиту використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, висунуто систему бухгалтерського обліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення наслідків контролю, складання висновку аудиту.

У висновку роз'яснено наслідки виконаного опрацювання за темою курсового проекту та окреслені шляхи стосовно покращання аудиту використання та списання лікарських засобів в установах охорони здоров'я.

Реєстр використаної літератури укладається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на число джерела у реєстрі.

У доповненнях представлені складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з річної звітності фірми й інформаційні табличні матеріали та поточні результати аналітичних обчислень та другі матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено із методичкою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Пропонована курсова робота була уже успішно складена у столичному ВУЗі. Її можна використовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.