Контроль операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr109)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі
5. Ревізія операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота охоплює наступні частини: вступ, а також теоретичні бази, а також практичні частини і висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, а також додаток.

В вступі розроблено значення теми курсового проекту і мету й завдання роботи, досліджено предмет й об’єкти і інформаційну базу і методи й напрямки апробації проекту.

У концептуальній рубриці сформульовано економічну суть предмету дослідження, розгляд міри опрацювання поточних тем українськими та закордонними ученими, визнання і доведення необхідності особистого напряму опрацювання теми й огляд правової бази й професійної літератури й висунута оцінка стану структури керування суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його головні статті діяльності, ресурсів в русі за колишні три періоди, майбутнє розвитку компанії взагалі і за конкретними напрямами, враження щодо запасів покращання ефективності поведінки товариства.

В аналітичному пункті висунуто організацію контролю та методологію перевірки операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі й проаналізовано систему фінансового обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація наслідків ревізії та написання висновку контролю.

У висновку розглянуто результати здійсненого вивчення за темою курсової роботи та окреслені пропозиції для покращення перевірки операцій з грошовими коштами та розрахунків підприємств торгівлі.

Список уживаної літератури збирається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела у регістрі.

В додатках представлені створені студентом конфігурації документів, баланс та звіт про фінансові результати з статистичних звітів підприємства і інформаційні табличні матеріали а також первинні результати оцінювальних обчислень і інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методичними рекомендаціями ВИШі, в якому він захищався, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була уже благополучно захищена у київському університеті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.