Контроль операцій з матеріальними активами в закладах освіти

Курсова робота (код: kr110)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій з матеріальними активами в закладах освіти
2. Висвітлення контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в закладах освіти в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в закладах освіти
5. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в закладах освіти
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в закладах освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з матеріальними активами в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія операцій з матеріальними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: введення і теоретичні основи та методологічні частини та висновок, регістр використаних джерел, додаток.

У введенні сформульовано значення тематики курсового проекту й ціль, завдання роботи й розглянуто предмет, об’єкт, інформаційну базу та методичні засоби й загальну характеристику проекту.

У першому розділі сформульовано методичний зміст об’єкту курсової, розгляд рівня розробки поточних проблем українськими та закордонними фахівцями, визначення і доказ необхідності власного напрямку вивчення питання та перегляд права і бази і професійних джерел й зроблена характеристика системи структури керування фірми і проаналізовані його основні показники діяльності та балансу в динаміці за колишні три періоди і можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом й за окремими курсами і враження щодо можливостей покращення ефективності поведінки товариства.

У аудиторському пункті висунуто складання програми контролю та здійснення контролю операцій з матеріальними активами в закладах освіти й окреслено систему бухобліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів контролю, складення висновку аудиту.

У висновку визначено наслідки проведеного опрацювання за задумом курсового проекту і показані путі щодо вдосконалення перевірки операцій з матеріальними активами в закладах освіти.

Регістр вживаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені посилання на число джерела у регістрі.

В додатку надані створені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід із фінансової звітності фірми й інформаційні таблиці, поточні результати аналітичних обрахунків, другі матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно із методичними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Ця курсова робота була уже якісно здана у столичному ВУЗі. Її можна застосовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.