Контроль надходження товарів та розрахунків з постачальниками

Курсова робота (код: kr111)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність надходження товарів та розрахунків з постачальниками
2. Нормативно-правове регулювання контролю надходження товарів та розрахунків з постачальниками і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю надходження товарів та розрахунків з постачальниками
5. Ревізія надходження товарів та розрахунків з постачальниками в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю надходження товарів та розрахунків з постачальниками
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю надходження товарів та розрахунків з постачальниками, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає передмова та концептуальні частини, практичні рубрики й висновки і пропозиції, регістр використаної літератури й додаткові матеріали.

У введенні висвітлено актуальність теми курсового проекту і ціль та задачі роботи, з'ясовано предмети і об’єкт й інформацію, методичні засади і наукову новизну проекту.

В теоретичному пункті сформульовано теоретико-методичну характеристику об’єкту курсової, розгляд рівня розкриття досліджуваних проблем вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доказ вимоги власного напрямку вивчення теми й огляд правової бази, фахової літератури й складена аналітика системи побудови управління компанії і охарактеризовані його загальні показники господарювання, активу і пасиву в динаміці за колишні 3-4 роки та перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі й за певними сторонами, враження щодо ресурсів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У дослідній рубриці охарактеризовано складання програми перевірки і проведення контролю надходження товарів та розрахунків з постачальниками та представлено систему фінансового обліку у підприємстві й методику внутрішнього контролювання та реалізація наслідків ревізії і складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях визначено наслідки виконаного досліду за ідеєю курсової роботи і виставлені шляхи відносно покращання аудиту надходження товарів та розрахунків з постачальниками.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені виноски на число джерела у переліку.

У додатку показані створені автором шаблони документів, баланси й звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання а також інформативні таблиці, первинні наслідки оцінювальних розрахунків й інші джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дана курсова робота була вже вдало складена у київському ВУЗі. Її можливо використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.