Контроль матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва

Курсова робота (код: kr112)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва
5. Методика контролю матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва
6. Методика контролю і ревізії матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія матеріальних ресурсів галузі будівництва"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає вступ й концептуальні розділи, а також аналітичні пункти і висновок, реєстр застосованої літератури й додатки.

В передмові опрацьовано актуальність теми курсової роботи та ціль і задачі роботи, розглянуто предмети й об’єкти й інформаційну базу й методи, отримані результати роботи.

В концептуальному розділі висунуто методичне поняття об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання цих тем нашими та зарубіжними науковцями, визнання і доведення потреби особистого напряму опрацювання питання, характеристику нормативної підстави та фахової літератури і подана оцінка порядку побудови управління суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його головні показники господарювання та ресурсів у динаміці за попередні 3-4 роки й можливості розвитку компанії в цілому, за відокремленими напрямами, оцінку відносно ресурсів підвищення ефективності поведінки компанії.

У дослідній рубриці визначено складання програми перевірки й методику контролю матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва та обстежено систему фінансового обліку у фірмі і методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів перевірки і написання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях обстежено результати реалізованого опрацювання за замислом курсового проекту й представлені шляхи відносно вдосконалення аудиту матеріальних ресурсів на підприємствах галузі будівництва.

Список використаних джерел складається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом форми документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з фінансових звітів компанії і аналітичні табличні матеріали й поточні наслідки аналітичних обчислень, інші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методологією ВИШі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Приведена курсова робота була уже успішно складена у київському університеті. Її можна споживати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.