Контроль діяльності проектно-дослідних підприємств

Курсова робота (код: kr113)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика діяльності проектно-дослідних підприємств
2. Нормативно-правове регулювання контролю діяльності проектно-дослідних підприємств і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю діяльності проектно-дослідних підприємств
5. Ревізія діяльності проектно-дослідних підприємств в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю діяльності проектно-дослідних підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності проектно-дослідних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає передмова й теоретичні пункти та прикладні розділи і висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури й додатки.

В вступі розроблено важливість теми курсового дослідження і мету та завдання проекту і надано предмети, об’єкт та інформаційні бази і методичний спосіб та загальну характеристику роботи.

В теоретичному пункті вивчено теоретико-методичний зміст предмету роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем українськими та закордонними науковцями, визначення і доведення доцільності особистого напрямку вивчення проблеми та аналіз нормативної підстави та професіональних джерел і надана оцінка системи конструкції менеджменту суб’єкта господарювання і проаналізовані його головні показники діяльності та ресурсів у русі за попередні 3-4 роки і майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за певними курсами й оцінювання відносно запасів покращання якості роботи компанії.

У прикладній рубриці висвітлено складання програми перевірки і здійснення контролю діяльності проектно-дослідних підприємств та вивчено систему бухобліку в компанії, методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків ревізії та складення висновку контролю.

У висновку висвітлено наслідки здійсненого опрацювання за темою курсового дослідження, висунуті пропозиції стосовно покращання аудиту діяльності проектно-дослідних підприємств.

Перелік уживаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені посилання на число літератури в реєстрі.

У додатку виставлені розроблені автором конфігурації документів, баланс і звіт про фінансові результати із статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності а також інформаційні таблиці, поточні результати оцінювальних обрахунків та другі джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методологією інституті, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Надана курсова робота була уже якісно складена у столичному інституті. Її можливо використовувати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.