Контроль матеріальних оборотних активів підприємств

Курсова робота (код: kr114)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Дослідна стадія контролю і ревізії матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Методика контролю і ревізії матеріальних оборотних активів торговельних підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: передмова, а також концептуальні основи, а також контрольні розділи, висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, додаток.

У введенні оглянуто роль тематики курсового дослідження і мету й задачі роботи і проаналізовано предмети та об’єкт і інформаційні бази і методи та отримані результати роботи.

У теоретичній частині сформульовано загальну суть об’єкту дослідження, аналіз рівня розкриття цих тем нашими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування потреби власного напряму вивчення питання, обстеження законодавчої основи й фахових джерел та надана оцінка системи побудови управління суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його основні статті господарювання, активу і пасиву в русі за попередні три періоди, можливості розвитку компанії взагалі й за деякими напрямами й враження щодо резервів покращання ефективності функціонування фірми.

У методичному розділі оглянуто складання програми контролю, проведення перевірки матеріальних оборотних активів підприємств, висвітлено систему фінансового обліку у фірмі і методику внутрішнього контролю й виведення наслідків контролю та створення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях оцінено результати виконаного дослідження за замислом курсового дослідження й окреслені напрями щодо вдосконалення аудиту матеріальних оборотних активів підприємств.

Реєстр уживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту курсовика проставлені посилання на число літератури у реєстрі.

В додатках представлені розроблені студентом форми документів, баланс та форма №2 із річних звітів товариства й інформаційні табличні матеріали й первинні наслідки оцінювальних обрахунків, інакші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методикою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також відповідно до установ МОН України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Представлена курсова робота була уже якісно здана у київському ВУЗі. Її можливо споживати як шаблон для створення власної курсової роботи або для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.