Контроль розрахункових операцій у госпрозрахункових установах

Курсова робота (код: kr115)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація розрахункових операцій у госпрозрахункових установах
2. Висвітлення контролю і ревізії розрахункових операцій у госпрозрахункових установах в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії розрахункових операцій у госпрозрахункових установах в органах ДКРС
5. Контроль і ревізія розрахункових операцій у госпрозрахункових установах
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії розрахункових операцій у госпрозрахункових установах
7. Автоматизація контролю і ревізії розрахункових операцій у госпрозрахункових установах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахункових операцій у госпрозрахункових установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахункових операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає вступ й теоретичні основи, а також методологічні пункти і висновок, список вживаних джерел, а також додаткові матеріали.

В преамбулі наведено значення теми курсового дослідження, ціль й задачі проекту й оцінено предмет, об’єкти і інформаційні бази та методичний спосіб й отримані результати дослідження.

У концептуальній частині наведено методичне поняття предмету дослідження, аналіз ступеню розкриття поточних тем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження проблеми і аналіз нормативної бази та професійної літератури та подана аналітика стану конструкції керування суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його головні дані діяльності й балансу у динаміці за останні три періоди, можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому, за окремими напрямами і оцінку щодо резервів підвищення ефективності роботи фірми.

У аудиторському пункті представлено складання програми інспектування і методику аудиту розрахункових операцій у госпрозрахункових установах та проаналізовано систему бухобліку в компанії й методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків контролю, створення звіту перевірки.

У висновку розглянуто наслідки здійсненого опрацювання за ідеєю курсового проекту і виставлені шляхи для вдосконалення контролю розрахункових операцій у госпрозрахункових установах.

Реєстр вживаної літератури збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на число джерела у реєстрі.

В додаткових матеріалах показані складені автором шаблони документів, баланс й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні табличні матеріали а також поточні результати аналітичних обрахунків й інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методикою університеті, в якому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Приведена курсова робота була вже успішно захищена у українському університеті. Її можна споживати як стандарт для створення власної курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.