Контроль товарних запасів підприємства

Курсова робота (код: kr116)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних запасів підприємства
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю товарних запасів підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю товарних запасів підприємства
5. Ревізія товарних запасів підприємства в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю товарних запасів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних запасів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як передмова та концептуальні бази і контрольні рубрики й висновок, регістр застосованих джерел, а також додаткові матеріали.

У передмові проаналізовано роль тематики курсового дослідження і мету та завдання дослідження і надано предмети і об’єкт та інформаційні бази, методологічні прийоми та загальну характеристику роботи.

В теоретичному розділі оглянуто фінансову характеристику предмету роботи, аналіз рівня розкриття цих питань вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доказ вимоги свого напрямку опрацювання проблеми і огляд законодавчої бази та фахової літератури й складена оцінка порядку структури керування компанії, проаналізовані його загальні показники діяльності й активу і пасиву у русі за попередні 3-4 періоди і майбутнє господарювання фірми в цілому та за окремими напрямами і оцінювання стосовно запасів підвищення якості роботи фірми.

В прикладному розділі оглянуто систему інспектування й методику контролю товарних запасів підприємства та з'ясовано систему бухобліку у організації та методику внутрішнього контролю та реалізація результатів контролю, складання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях досліджено результати здійсненого дослідження за задумом курсового дослідження та виведені путі відносно удосконалення аудиту товарних запасів підприємства.

Список уживаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в списку.

В додаткових матеріалах виставлені створені автором шаблони документів, форма №1 й звіт про фінансові результати з фінансової звітності підприємства і інформаційні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обчислень, другі матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно із методичними рекомендаціями ВИШі, де він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Поточна курсова робота була уже благополучно здана у столичному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.