Контроль оборотних активів в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr117)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оборотних активів в закладах охорони здоров'я
2. Висвітлення контролю і ревізії оборотних активів в закладах охорони здоров'я в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організаційний етап контролю і ревізії оборотних активів в закладах охорони здоров'я
5. Дослідний етап контролю і ревізії оборотних активів в закладах охорони здоров'я
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії оборотних активів в закладах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оборотних активів в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: преамбула і теоретичні основи й аналітичні частини та висновок, список уживаної літератури, а також додаткові матеріали.

У преамбулі з'ясовано роль тематики курсового проекту і мету і завдання роботи, надано предмети, об’єкт і інформативні матеріали й методичний спосіб, напрямки апробації проекту.

У теоретичному пункті роз'яснено економічне поняття об’єкту курсової, розгляд міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування доцільності особистого напряму вивчення проблеми й характеристику законодавчої підстави й професійних джерел, подана аналітика системи побудови управління підприємства, охарактеризовані його загальні показники діяльності і активу і пасиву у динаміці за попередні три періоди й майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі і за деякими напрямами та оцінювання стосовно можливостей покращання ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторській частині представлено складання програми інспектування і методологію аудиту оборотних активів в закладах охорони здоров'я та розглянуто систему фінансового обліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю і виведення наслідків контролю, складання висновку перевірки.

У висновку роз'яснено наслідки реалізованого опрацювання за ідеєю курсового проекту й представлені путі для покращання контролю оборотних активів в закладах охорони здоров'я.

Перелік вживаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи проставлені виноски на номер літератури в списку.

У додатку виставлені складені студентом форми документів, баланси та звіти про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання та інформативні таблиці та поточні результати оцінювальних обчислень, інші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Запропонована курсова робота була вже якісно захищена в київському університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.