Контроль фінансування і кошторисних видатків закладів освіти

Курсова робота (код: kr118)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність фінансування і кошторисних видатків закладів освіти як об'єкту контролю і ревізії
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків закладів освіти і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків закладів освіти
5. Методика контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків закладів освіти
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків закладів освіти в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансування і кошторисних видатків закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як передмова та концептуальні основи, а також прикладні основи, а також висновок, список вживаних джерел, доповнення.

В введенні представлено роль тематики курсової роботи і ціль і завдання дослідження, наведено предмет та об’єкти і інформаційну базу, методологічні прийоми та загальну характеристику дослідження.

В першій частині сформульовано практичну сутність об’єкту курсової, розгляд ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та закордонними науковцями, визнання і обгрунтування потреби свого напряму дослідження проблеми і перегляд правової основи, наукових джерел й подана оцінка становища конструкції менеджменту підприємства та проаналізовані його основні дані діяльності і балансу в динаміці за попередні 3-4 періоди, перспектива діяльності компанії в цілому й за деякими шляхами та оцінки стосовно запасів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У практичному пункті розроблено планування перевірки й методику аудиту фінансування і кошторисних видатків закладів освіти і досліджено систему бухобліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролю та узагальнення результатів ревізії і написання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях окреслено результати реалізованого вивчення за задумом курсової роботи та репрезентовані путі відносно вдосконалення контролю фінансування і кошторисних видатків закладів освіти.

Реєстр уживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела у переліку.

У додатку виставлені створені студентом шаблони документів, баланс та звіт про фінансові результати із фінансових звітів товариства й аналітичні таблиці й загальні результати аналітичних обрахунків і інакші джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методикою ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Представлена курсова робота була уже благополучно складена в українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як зразок для створення своєї курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.