Контроль оплати праці і розрахунків з персоналом

Курсова робота (код: kr119)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Сутність оплати праці і розрахунків з персоналом як об'єкту контролю і ревізії
2. Висвітлення контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом
7. Проведення контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оплати праці і розрахунків з персоналом, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота охоплює наступні частини: введення й концептуальні розділи та аудиторські рубрики та висновок, реєстр використаної літератури та додаток.

В преамбулі досліджено важливість теми курсової роботи і ціль й задачі проекту й надано предмет та об’єкти та інформаційну базу й методичні засоби та напрямки апробації дослідження.

В концептуальній рубриці висунуто економічне поняття предмету курсової, розгляд міри опрацювання поточних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і доведення потреби свого напряму опрацювання проблеми, характеристику правової бази, наукової літератури, складена оцінка становища побудови менеджменту товариства і проаналізовані його головні дані господарювання і активу і пасиву в русі за колишні 3-4 періоди та майбутнє розвитку компанії взагалі, за відокремленими шляхами й враження відносно можливостей покращання ефективності роботи товариства.

У методологічній рубриці вивчено складання програми контролю, проведення контролю оплати праці і розрахунків з персоналом й висунуто систему фінансового обліку в компанії й методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів контролю і складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях визначено результати виконаного дослідження за замислом курсового проекту й показані путі відносно вдосконалення аудиту оплати праці і розрахунків з персоналом.

Список використаної літератури складається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту роботи проставлені виноски на число джерела в переліку.

В доповненнях надані створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності а також інформативні табличні матеріали, загальні результати аналітичних обчислень і другі джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно із методикою інституті, де він був зданий, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була вже вдало захищена в провідному університеті. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.