Контроль оплати праці і розрахунків за неї з персоналом підприємства

Курсова робота (код: kr120)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оплати праці і розрахунків з персоналом
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
5. Методика контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
6. Автоматизація контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оплати праці і розрахунків за неї з персоналом підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає передмова й концептуальні бази та практичні розділи, висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури й додатки.

У преамбулі окреслено значення тематики курсової роботи, мету та завдання проекту та висунуто предмет й об’єкт, інформаційну базу й методичні засади і напрямки апробації дослідження.

В теоретичній рубриці з'ясовано економічну суть предмету дослідження, аналіз міри розробки досліджуваних тем українськими та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження доцільності власного напрямку опрацювання теми і характеристику права і підстави та фахової літератури, надана оцінка стану структури керування фірми й охарактеризовані його загальні статті діяльності, балансу в русі за колишні 3-4 періоди і майбутнє розвитку компанії в цілому, за окремими шляхами й оцінки стосовно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У методичній частині досліджено організацію перевірки, методологію перевірки оплати праці і розрахунків за неї з персоналом підприємства, оцінено систему бухобліку у товаристві і методику внутрішнього контролю, узагальнення наслідків контролю й створення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки виконаного вивчення за задумом курсової роботи і показані пропозиції щодо покращання перевірки оплати праці і розрахунків за неї з персоналом підприємства.

Перелік використаної літератури укладається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на число літератури в переліку.

У додатках показані складені автором шаблони документів, баланс і звіти про фінансові результати з річної звітності підприємства та оцінювальні таблиці та поточні наслідки оцінювальних обрахунків а також інші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно із методологією ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дана курсова робота була уже якісно захищена у українському інституті. Її можливо застосовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.