Аналіз виробничих запасів підприємства
Курсова робота (код: kr141)
Зміст
1. Характеристика виробничих запасів підприємства як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу виробничих запасів підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих запасів підприємства
5. Процес аналізу виробничих запасів підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі виробничих запасів підприємства
7. Аналіз виробничих запасів підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих запасів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність аналізу оборотних матеріальних ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто науковий зміст запасів підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи зумовлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності виробничих запасів підприємства, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, вивчено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу запасів підприємства в нових умовах господарювання.