Економічний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr146)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів діяльності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Факторний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність аналізу прибутків і збитків, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення фінансових результатів підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.