Аудит фінансового стану сільськогосподарських підприємства

Курсова робота (код: kr152)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансового стану сільськогогосподарських підприємств
2. Сутність аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств
6. Проведення аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств
7. Аудит фінансового стану сільськогогосподарських підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансового стану сільськогогосподарських підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота складається із підрозділів: введення і теоретичні частини, практичні бази, а також висновок, реєстр вживаних джерел, додатки.

В введенні визначено актуальність теми курсової роботи і ціль й завдання дослідження й наведено предмет, об’єкти, інформативні матеріали, методи, отримані результати роботи.

У першому розділі оглянуто економічну сутність предмету курсової, оцінку рівня розробки поточних питань вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і підтвердження необхідності особистого напрямку опрацювання теми і характеристику нормативної підстави та фахових джерел, подана характеристика стану структури керування компанії й проаналізовані його загальні статті діяльності та ресурсів у русі за останні 3-4 періоди, перспектива господарювання компанії взагалі, за деякими курсами і оцінки стосовно запасів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У методологічному пункті з'ясовано планування контролю й методику аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств і сформульовано систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішнього контролювання і виведення результатів контролю і складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях простежено результати проведеного опрацювання за замислом курсового проекту та показані путі стосовно вдосконалення аудиту фінансового стану сільськогогосподарських підприємств.

Реєстр вживаної літератури укладається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

У доповненнях показані складені автором форми документів, баланси та форма №2 з статистичної звітності товариства, інформативні таблиці та первинні наслідки оцінювальних розрахунків й інші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологією ВИШі, де він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Пропонована курсова робота була уже якісно захищена в українському інституті. Її можна використовувати як шаблон для створення Вашої курсової роботи або для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.