Аудит малоцінних і швидкозношувальних предметів підприємства

Курсова робота (код: kr153)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика малоцінних і швидкозношувальних предметів
2. Аудит малоцінних і швидкозношувальних предметів в системі управління підприємством
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту малоцінних і швидкозношувальних предметів
6. Проведення аудиту малоцінних і швидкозношувальних предметів
7. Методика аудиту малоцінних і швидкозношувальних предметів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю малоцінних і швидкозношувальних предметів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит малоцінних і швидкозношувальних предметів"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає преамбула, концептуальні рубрики й практичні пункти і висновок, регістр уживаної літератури й доповнення.

В вступі простежено важливість тематики курсового дослідження і мету, задачі роботи, вивчено предмет, об’єкт, інформаційну базу і методичний спосіб та напрямки апробації проекту.

У концептуальній рубриці сформульовано теоретико-методичне поняття об’єкту дослідження, аналіз міри опрацювання поточних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і підтвердження необхідності свого напряму опрацювання теми і характеристику нормативної бази й професіональних джерел, складена оцінка системи побудови менеджменту компанії, оцінені його головні показники господарювання та балансу у динаміці за попередні три періоди та перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі та за певними сторонами та оцінки щодо запасів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

В методологічному розділі представлено організацію інспектування і проведення перевірки малоцінних і швидкозношувальних предметів і представлено систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішнього контролю та узагальнення наслідків контролю і написання звіту контролю.

В висновку обстежено наслідки виконаного досліду за концепцією курсового дослідження та представлені напрями для вдосконалення перевірки малоцінних і швидкозношувальних предметів.

Перелік використаної літератури складається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури в списку.

У додатку виставлені створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіти про фінансові результати з річних звітів товариства і інформаційні таблиці та загальні наслідки оцінювальних обрахунків й другі матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже успішно захищена в столичному університеті. Її можна застосовувати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.