Аудит звітності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr154)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення звітності бюджетних установ
2. Аудит звітності бюджетних установ в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту звітності бюджетних установ
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту звітності бюджетних установ
6. Проведення аудиту звітності бюджетних установ
7. Методика аудиту звітності бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю звітності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як вступ, концептуальні бази та методологічні основи та висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, а також доповнення.

У передмові вивчено актуальність тематики курсового проекту, ціль й задачі проекту, обстежено предмети і об’єкт, інформацію і методичні засади та напрямки апробації роботи.

В концептуальному розділі охарактеризовано економічну сутність предмету роботи, розгляд ступеню розкриття поточних проблем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і доведення доцільності власного напряму дослідження теми, обстеження правової бази і наукових джерел і зроблена оцінка стану побудови управління суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його основні показники діяльності та ресурсів у русі за колишні три роки, перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі й за окремими сторонами, оцінку стосовно запасів підвищення якості роботи фірми.

У методичному розділі опрацьовано систему перевірки та здійснення контролю звітності бюджетних установ, опрацьовано систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків контролю та складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати реалізованого дослідження за задумом курсового проекту й виведені пропозиції стосовно вдосконалення аудиту звітності бюджетних установ.

Перелік уживаної літератури складається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер літератури в регістрі.

У додаткових матеріалах надані створені студентом шаблони документів, баланс, звіт про сукупний дохід із статистичної звітності компанії, інформативні табличні матеріали й поточні наслідки оцінювальних обрахунків а також другі джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Поточна курсова робота була уже благополучно здана у київському університеті. Її можна використовувати як шаблон для створення своєї курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.