Аудит розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток

Курсова робота (код: kr155)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток
2. Сутність аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток
3. Нормативно-правове регулювання аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток
6. Проведення аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток
7. Удосконалення аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахунків торгового з бюджетом з податку на прибуток"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: передмова та теоретичні пункти, практичні основи й висновок, регістр застосованих джерел і додатки.

В преамбулі розкрито важливість теми курсової роботи й мету, завдання роботи і представлено предмет, об’єкти та інформацію й методичні засади та напрямки апробації роботи.

У теоретичній рубриці висунуто загальну суть об’єкту роботи, оцінку ступеню опрацювання поточних проблем українськими та іноземними науковцями, визначення і доказ доцільності особистого напряму дослідження проблеми, перегляд нормативної основи й спеціальної літератури, висунута аналітика становища конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності та проаналізовані його основні дані господарювання і ресурсів у русі за останні 3-4 періоди й перспективи господарювання компанії взагалі та за відокремленими шляхами та оцінки щодо запасів підвищення ефективності поведінки компанії.

В практичній рубриці висвітлено складання програми перевірки і методологію контролю розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток і висунуто систему фінансового обліку в товаристві й методику внутрішнього контролювання і узагальнення наслідків ревізії й складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях проаналізовано результати проведеного досліду за замислом курсової роботи і описані путі стосовно удосконалення аудиту розрахунків торгового підприємства з бюджетом з податку на прибуток.

Регістр використаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури у реєстрі.

У додатках виставлені розроблені автором конфігурації документів, баланси і звіт про сукупний дохід із статистичних звітів фірми й інформативні таблиці та первинні результати оцінювальних обчислень й інші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методологією вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Приведена курсова робота була вже якісно здана в провідному інституті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.