Аудит основних засобів торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr156)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів торговельного підприємства
2. Місце аудиту основних засобів торговельного підприємства в системі контролю
3. Нормативно-правове регулювання аудиту основних засобів торговельного підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту основних засобів торговельного підприємства
6. Процес аудиту основних засобів торговельного підприємства
7. Методика аудиту основних засобів торговельного підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основних засобів торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота охоплює наступні частини: введення та теоретичні частини та методологічні пункти, а також висновки і пропозиції, перелік використаних джерел та додаток.

В передмові обстежено важливість теми курсової роботи й мету й завдання проекту, висвітлено предмети і об’єкт та інформаційну базу й методологічні прийоми, загальну характеристику дослідження.

У теоретичній частині оглянуто фінансову характеристику предмету роботи, розгляд ступеню опрацювання цих питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і доведення необхідності свого напрямку опрацювання теми, оцінку нормативної основи, професійної літератури і подана аналітика порядку побудови керування товариства, охарактеризовані його головні статті діяльності й активу і пасиву у динаміці за колишні три роки й перспектива розвитку фірми взагалі і за певними напрямами та оцінки щодо ресурсів підвищення ефективності поведінки фірми.

В другому розділі простежено організацію контролю і здійснення перевірки основних засобів торговельного підприємства, оглянуто систему бухгалтерського обліку у фірмі, методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів ревізії та написання висновку контролю.

В висновку надано результати зробленого опрацювання за ідеєю курсового дослідження, виведені пропозиції щодо покращення аудиту основних засобів торговельного підприємства.

Список застосованої літератури збирається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. По тексту роботи вставлені посилання на число джерела у регістрі.

В додатку надані розроблені автором конфігурації документів, баланси та звіти про фінансові результати з фінансових звітів фірми й оцінювальні табличні матеріали та первинні наслідки оцінювальних розрахунків та другі джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методикою ВУЗу, в котрому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Поточна курсова робота була вже благополучно складена в столичному ВУЗі. Її можливо вживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.