Методика аудиту нематеріальних активів

Курсова робота (код: kr157)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика нематеріальних активів
2. Місце аудиту нематеріальних активів в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту нематеріальних активів
6. Методика аудиту нематеріальних активів
7. Методика аудиту нематеріальних активів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як преамбула й теоретичні рубрики і контрольні бази і висновок, перелік використаної літератури й доповнення.

У преамбулі вивчено актуальність теми курсової роботи й мету й завдання проекту та оцінено предмети й об’єкт, інформаційні бази і методи та отримані результати дослідження.

В першій рубриці висунуто загальну суть об’єкту роботи, розгляд ступеню розкриття досліджуваних тем нашими та закордонними науковцями, визнання і доведення доцільності особистого напрямку опрацювання теми і оцінку права і підстави і професійних джерел й висунута характеристика становища побудови менеджменту суб’єкта господарювання й оцінені його загальні статті діяльності й активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 періоди і майбутнє діяльності фірми загалом і за конкретними курсами та оцінювання стосовно запасів покращання якості функціонування товариства.

У другій рубриці проаналізовано складання програми інспектування, проведення аудиту нематеріальних активів і висунуто систему бухобліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків перевірки й складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях вивчено результати виконаного дослідження за задумом курсового проекту й представлені шляхи для удосконалення аудиту нематеріальних активів.

Регістр уживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на число літератури в регістрі.

В додатку представлені складені автором шаблони документів, баланс, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів фірми а також інформаційні табличні матеріали й поточні результати оцінювальних обчислень, інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методологічними рекомендаціями університеті, в якому він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Дійсна курсова робота була вже вдало захищена у провідному університеті. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.