Аудит розрахунків з дебіторами підприємства

Курсова робота (код: kr158)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту розрахункових операцій дебіторів підприємства

1.1. Визначення розрахунків з дебіторами
1.2. Місце аудиту розрахунків з дебіторами в системі контролю
1.3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту розрахунків з дебіторами

Розділ 2. Організація і методика проведення аудиту розрахунків підприємства з дебіторами

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організація і планування аудиту розрахунків з дебіторами
2.3. Процес аудиту розрахунків з дебіторами

Розділ 3. Аудит розрахунків з дебіторами в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оплати дебіторської заборгованості перед підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахунків з дебіторами"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить вступ, а також концептуальні частини і контрольні рубрики і висновок, регістр застосованої літератури, а також додаток.

У введенні висунуто значення тематики курсової роботи, ціль та задачі дослідження, висвітлено предмети та об’єкти і інформацію й методологічні прийоми й отримані результати роботи.

В теоретичному розділі сформульовано загальну сутність об’єкту курсової, розгляд ступеню розробки поточних питань українськими та іноземними ученими, визначення і обгрунтування доцільності свого напрямку опрацювання питання і аналіз правової бази, професійної літератури та надана аналітика порядку конструкції менеджменту товариства та охарактеризовані його основні показники діяльності й ресурсів у русі за попередні 3-4 роки та перспектива розвитку компанії в цілому й за певними напрямами, оцінки відносно можливостей підвищення якості роботи компанії.

В другому розділі сформульовано складання програми контролю і методику аудиту оплати дебіторської заборгованості перед підприємством і окреслено систему бухгалтерського обліку у товаристві і методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів ревізії і складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати виконаного дослідження за концепцією курсового проекту та репрезентовані пропозиції відносно покращання аудиту оплати дебіторської заборгованості перед підприємством.

Реєстр використаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додатку надані створені автором конфігурації документів, баланси та звіт про сукупний дохід з фінансової звітності компанії та інформативні табличні матеріали і загальні результати оцінювальних обрахунків й другі джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик створений згідно з методикою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Поточна курсова робота була вже якісно захищена у провідному інституті. Її можна використовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.