Аудит операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr159)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операційної діяльності підприємства торгівлі
2. Сутність аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі
6. Методика аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі
7. Удосконалення аудиту операційної діяльності підприємства торгівлі при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційної діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: введення, а також теоретичні рубрики й методичні основи, висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел і додаток.

В вступі розглянуто вагомість тематики курсової роботи та мету, завдання роботи і окреслено предмет й об’єкт й інформаційну базу і методичний спосіб та загальну характеристику дослідження.

В першій рубриці опрацьовано практичну характеристику об’єкту роботи, розгляд ступеню опрацювання цих проблем українськими та іноземними фахівцями, визнання і доказ потреби власного напряму вивчення теми і перегляд законодавства і підстави, наукових джерел, висунута аналітика системи побудови керування суб’єкта господарювання і охарактеризовані його головні показники діяльності й балансу в динаміці за останні 3-4 роки та майбутнє розвитку компанії взагалі й за окремими сторонами і враження щодо запасів покращання ефективності роботи товариства.

У практичному розділі розглянуто планування контролю й методологію перевірки операційної діяльності підприємства торгівлі й вивчено систему бухобліку в фірмі й методику внутрішнього контролю, виведення наслідків перевірки та складення висновку перевірки.

У висновку наведено результати здійсненого вивчення за замислом курсової роботи і показані путі стосовно покращення контролю операційної діяльності підприємства торгівлі.

Регістр використаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури у регістрі.

В додатку показані складені автором шаблони документів, баланси та звіт про фінансові результати із статистичних звітів товариства, інформаційні таблиці а також первинні наслідки оцінювальних обчислень та інакші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно із методологією ВИШі, в якому він був захищений, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Ця курсова робота була вже успішно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.