Аудит операцій на рахунку у банку

Курсова робота (код: kr160)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій на рахунку у банку
2. Аудит операцій на рахунку у банку в системі управління підприємством
3. Законодавча база і література з аудиту операцій на рахунку у банку
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту операцій на рахунку у банку
6. Процес аудиту операцій на рахунку у банку
7. Удосконалення аудиту операцій на рахунку у банку при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій на рахунку у банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ, теоретичні рубрики та практичні розділи, а також висновок, регістр уживаної літератури, додатки.

У вступі вивчено значення теми курсового дослідження, мету і завдання проекту, обстежено предмет і об’єкт й інформацію й методичний спосіб, отримані результати дослідження.

В теоретичному пункті надано методичний зміст предмету курсової, розгляд міри розробки досліджуваних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму дослідження проблеми і огляд правової основи і спеціальних джерел і надана аналітика становища структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності, оцінені його головні показники діяльності, ресурсів у русі за попередні 3-4 роки і перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі та за конкретними напрямами і враження стосовно резервів покращання ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторській рубриці оцінено організацію контролю і проведення контролю операцій на рахунку у банку, вивчено систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків ревізії й створення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях окреслено наслідки виконаного досліду за ідеєю курсового проекту й виведені шляхи стосовно вдосконалення аудиту операцій на рахунку у банку.

Перелік вживаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на число джерела в регістрі.

У додатках надані розроблені автором конфігурації документів, баланс та звіт про фінансові результати із річних звітів товариства, оцінювальні таблиці, поточні наслідки аналітичних обчислень й другі матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Дана курсова робота була уже вдало здана в українському інституті. Її можливо застосовувати як приклад для створення особистої курсової роботи чи для більшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.