Аудит товарних запасів в підприємствах торгівлі

Курсова робота (код: kr161)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення товарних запасів в підприємствах торгівлі
2. Сутність аудиту товарних запасів в підприємствах торгівлі
3. Законодавча база і література з аудиту товарних запасів в підприємствах торгівлі
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту товарних запасів в підприємствах торгівлі
6. Проведення аудиту товарних запасів в підприємствах торгівлі
7. Аудит товарних запасів в підприємствах торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю товарних запасів в підприємствах торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит товарних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як введення і концептуальні рубрики, а також методичні пункти, а також висновок, перелік використаних джерел, додатки.

В вступі висвітлено важливість теми курсової роботи й ціль і завдання дослідження і представлено предмети і об’єкт й інформаційну базу, методичний спосіб й отримані результати роботи.

У теоретичній частині надано практичне поняття об’єкту роботи, оцінку рівня розробки цих тем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження питання й аналіз правової підстави, фахової літератури й висунута характеристика системи структури керування підприємства й проаналізовані його загальні дані господарювання та ресурсів у русі за попередні три періоди, майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за деякими сторонами, оцінювання відносно можливостей підвищення якості функціонування фірми.

У методологічній частині розроблено систему інспектування, методологію контролю товарних запасів в підприємствах торгівлі та надано систему бухобліку у організації та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки і складання висновку аудиту.

У висновку обстежено наслідки виконаного вивчення за задумом курсового дослідження й виведені путі для вдосконалення перевірки товарних запасів в підприємствах торгівлі.

Перелік використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури в переліку.

У додатках представлені складені автором форми документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці й загальні наслідки аналітичних обчислень а також інші джерела, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному інституті. Її можливо вживати як стандарт для створення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.