Аудит розрахунків за страхуванням

Курсова робота (код: kr162)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення розрахунків за страхуванням
2. Аудит розрахунків за страхуванням в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту розрахунків за страхуванням
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту розрахунків за страхуванням
6. Проведення аудиту розрахунків за страхуванням
7. Удосконалення аудиту розрахунків за страхуванням при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків за страхуванням, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: передмова, а також концептуальні рубрики, практичні бази, а також висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел, додаток.

В вступі наведено важливість теми курсового проекту та мету і завдання проекту, розкрито предмети, об’єкт та інформаційну базу й методичні засади й наукову новизну роботи.

В концептуальній рубриці оглянуто фінансове поняття предмету роботи, розгляд рівня опрацювання цих проблем нашими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування потреби власного напрямку вивчення теми та оцінку права і підстави та фахових джерел, зроблена аналітика стану структури менеджменту підприємства, оцінені його загальні показники діяльності та ресурсів у динаміці за попередні три роки й перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом, за відокремленими напрямами, оцінювання відносно можливостей покращання якості функціонування компанії.

В аналітичній частині з'ясовано систему перевірки, проведення контролю розрахунків за страхуванням, опрацьовано систему бухобліку в товаристві і методику внутрішнього контролю і узагальнення наслідків перевірки й створення висновку аудиту.

В висновку розкрито результати виконаного опрацювання за замислом курсової роботи і репрезентовані путі для удосконалення контролю розрахунків за страхуванням.

Реєстр використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер джерела у переліку.

В доповненнях представлені створені автором шаблони документів, баланси, звіт про сукупний дохід з річної звітності фірми, аналітичні таблиці й первинні результати оцінювальних обчислень та другі джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно з методологічними рекомендаціями університеті, де він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Приведена курсова робота була уже вдало складена у київському університеті. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.