Аудит розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ

Курсова робота (код: kr163)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ
2. Аудит розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ в системі управління підприємством
3. Законодавча база і література з аудиту розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ
6. Процес аудиту розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ
7. Методика аудиту розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: вступ, а також теоретичні пункти і прикладні частини і висновок, реєстр вживаних джерел й доповнення.

В введенні надано актуальність тематики курсового дослідження, мету і завдання роботи, розкрито предмет, об’єкти та інформацію і методи й загальну характеристику роботи.

В теоретичній рубриці представлено економічний зміст предмету курсової, розгляд ступеню опрацювання цих проблем нашими та закордонними вченими, визнання і доведення необхідності свого напрямку опрацювання теми, огляд права і основи і професіональної літератури й подана характеристика становища конструкції менеджменту товариства та проаналізовані його головні статті господарювання й активу і пасиву у динаміці за попередні 3-4 роки, майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за конкретними сторонами та враження відносно резервів покращення ефективності функціонування компанії.

В практичній рубриці надано планування контролю й здійснення аудиту розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ й досліджено систему бухобліку в фірмі, методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення результатів ревізії й складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях висунуто результати здійсненого досліду за ідеєю курсової роботи і представлені пропозиції стосовно покращення перевірки розрахунків з бюджетом з податку на прибуток та ПДВ.

Список застосованих джерел збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

У додатках представлені розроблені автором шаблони документів, баланси і звіти про фінансові результати із статистичної звітності суб’єкта господарювання а також аналітичні таблиці та загальні наслідки оцінювальних обрахунків та інакші джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методичними рекомендаціями інституті, де він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Поточна курсова робота була вже вдало здана в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.