Аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr164)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність аналізу обігових ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто економічну сутність оборотних активів підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи вивчено розробку і обґрунтування методики аналізу, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто методику загального аналізу ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, сформульовано здійснення чинникового аналізу, простежено математичний розрахунок результатів застосування, представлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.