Фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr167)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність аналізу готівкових і безготівкових монетарних активів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висунуто сутнісне значення грошових коштів підприємства, розроблено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетної установи, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, вивчено методику факторного аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.