Фінансовий аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr170)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, надано мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано економічну сутність кошторису бюджетних установ, вивчено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено теоретичну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено здійснення чинникового аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.