Економічний аналіз витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
Курсова робота (код: kr177)
Зміст
1. Характеристика витрат на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Методика загального аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Факторний аналіз витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на утримання контрольно-ревізійних органів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Поточна курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні рубрики та контрольні основи, а також висновок, регістр використаної літератури і доповнення.
В передмові наведено значення теми курсового проекту та ціль та задачі проекту і простежено предмети та об’єкти та інформаційну базу і методичні засоби, наукову новизну дослідження.
В концептуальній частині опрацьовано загальну характеристику предмету дослідження, аналіз міри розробки поточних тем нашими та іноземними вченими, визнання і доведення необхідності свого напрямку дослідження питання та оцінку законодавства і основи та професіональних джерел й складена оцінка стану конструкції керування фірми і охарактеризовані його загальні показники діяльності, активу і пасиву у динаміці за попередні три роки й перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі та за окремими курсами, враження щодо запасів підвищення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.
У аналітичній частині опрацьовано планування інспектування, здійснення аудиту витрат на утримання контрольно-ревізійних органів та розкрито систему фінансового обліку в організації й методику внутрішнього контролювання та узагальнення наслідків перевірки, складення звіту контролю.
У висновку розглянуто наслідки проведеного вивчення за ідеєю курсової роботи і представлені пропозиції для покращення перевірки витрат на утримання контрольно-ревізійних органів.
Список вживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика вставлені виноски на номер джерела в переліку.
В доповненнях виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати з фінансової звітності компанії та інформаційні таблиці, поточні результати оцінювальних обчислень й інакші джерела, вживані у курсовому досліджені.
Курсовик виконаний узгоджено з методикою інституті, в якому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже якісно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.