Економічний аналіз витрат на утримання контрольно-ревізійних органів

Курсова робота (код: kr177)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика витрат на утримання контрольно-ревізійних органів як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
5. Методика загального аналізу витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
6. Факторний аналіз витрат на утримання контрольно-ревізійних органів
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на утримання контрольно-ревізійних органів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота структурується на: преамбула й концептуальні рубрики та контрольні основи, а також висновок, регістр використаної літератури і доповнення.

В передмові наведено значення теми курсового проекту та ціль та задачі проекту і простежено предмети та об’єкти та інформаційну базу і методичні засоби, наукову новизну дослідження.

В концептуальній частині опрацьовано загальну характеристику предмету дослідження, аналіз міри розробки поточних тем нашими та іноземними вченими, визнання і доведення необхідності свого напрямку дослідження питання та оцінку законодавства і основи та професіональних джерел й складена оцінка стану конструкції керування фірми і охарактеризовані його загальні показники діяльності, активу і пасиву у динаміці за попередні три роки й перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі та за окремими курсами, враження щодо запасів підвищення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аналітичній частині опрацьовано планування інспектування, здійснення аудиту витрат на утримання контрольно-ревізійних органів та розкрито систему фінансового обліку в організації й методику внутрішнього контролювання та узагальнення наслідків перевірки, складення звіту контролю.

У висновку розглянуто наслідки проведеного вивчення за ідеєю курсової роботи і представлені пропозиції для покращення перевірки витрат на утримання контрольно-ревізійних органів.

Список вживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом курсовика вставлені виноски на номер джерела в переліку.

В доповненнях виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати з фінансової звітності компанії та інформаційні таблиці, поточні результати оцінювальних обчислень й інакші джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методикою інституті, в якому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже якісно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.