Аналіз поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr179)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Нормативно-правова база аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Методика аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі з'ясовано актуальність аналізу заборгованості, надано мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено економічну сутність зобов'язань підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.