Аналіз фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr189)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, надано мету і завдання курсової роботи, а також визначено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, сформульовано нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено теоретичну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.