Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах

Курсова робота (код: kr192)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з необоротними активами на промислових підприємствах як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
5. Процес аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
6. Методика факторного аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
7. Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з необоротними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність аналізу необігових ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено науковий зміст необоротних активів підприємства, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи окреслено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.