Економічний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr201)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність аналізу доходів і фінансування закладів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено науковий зміст кошторису бюджетних установ, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено методику загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто методику факторного аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.