Контроль грошових потоків в акціонерних товариствах

Курсова робота (код: kr205)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація грошових потоків у закритих акціонерних товариствах
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії грошових потоків у закритих акціонерних товариствах та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії грошових потоків у закритих акціонерних товариствах
5. Методика контролю і ревізії грошових потоків у закритих акціонерних товариствах
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії грошових потоків у закритих акціонерних товариствах
7. Проведення контролю і ревізії грошових потоків у закритих акціонерних товариствах в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових потоків в акціонерних товариствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як преамбула та концептуальні рубрики й аудиторські частини та висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури, додатки.

У передмові оцінено вагомість тематики курсового проекту і мету й задачі дослідження і розроблено предмети, об’єкти й інформативні матеріали й методичні засоби та загальну характеристику роботи.

В теоретичній частині оглянуто фінансову характеристику предмету дослідження, оцінку рівня розробки поточних тем вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і підтвердження необхідності власного напрямку вивчення теми, оцінку нормативної бази та професіональної літератури та складена оцінка становища структури керування компанії, оцінені його загальні показники діяльності і ресурсів у русі за останні три роки, перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом і за певними напрямами і оцінки стосовно можливостей покращення ефективності функціонування товариства.

В аналітичній рубриці з'ясовано планування інспектування, проведення аудиту грошових потоків в акціонерних товариствах й обстежено систему бухгалтерського обліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю та виведення наслідків ревізії й складання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях наведено наслідки здійсненого дослідження за задумом курсового дослідження і висунуті пропозиції для покращення аудиту грошових потоків в акціонерних товариствах.

Регістр застосованих джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на номер літератури у реєстрі.

У доповненнях виставлені складені студентом конфігурації документів, баланси і звіт про фінансові результати із статистичної звітності фірми і оцінювальні таблиці і первинні результати оцінювальних обчислень та другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була вже вдало здана в українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.