Контроль оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ

Курсова робота (код: kr206)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ та огляд спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ
5. Методика контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає преамбула і теоретичні бази й контрольні рубрики і висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, доповнення.

В вступі наведено вагомість теми курсового проекту та ціль, завдання проекту, досліджено предмети і об’єкт, інформаційні бази й методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

В теоретичному розділі простежено загальну суть об’єкту дослідження, аналіз ступеню опрацювання цих тем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ вимоги особистого напряму дослідження теми і перегляд законодавства і підстави і наукових джерел і висунута аналітика системи побудови менеджменту суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні статті господарювання, активу і пасиву в русі за попередні три періоди і можливості діяльності компанії загалом, за відокремленими напрямами й оцінку щодо запасів підвищення якості роботи товариства.

У практичній рубриці опрацьовано планування контролю, здійснення аудиту оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ й наведено систему бухобліку в товаристві і методику внутрішнього контролювання та реалізація наслідків контролю і складення звіту перевірки.

В висновку простежено результати реалізованого вивчення за темою курсової роботи, виставлені напрями для удосконалення контролю оплати праці та розрахунків з персоналом бюджетних установ.

Перелік уживаної літератури складається із матеріалів, які були використані при вивченні теми. По тексту курсовика проставлені посилання на число літератури в переліку.

У додатку надані створені студентом шаблони документів, баланси, форма №2 з річної звітності компанії та оцінювальні табличні матеріали а також попередні результати оцінювальних обчислень і другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно із методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Приведена курсова робота була уже успішно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як приклад для створення власної курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.