Контроль виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів влади

Курсова робота (код: kr207)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
2. Висвітлення контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
5. Контроль і ревізія виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
7. Автоматизація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів виконавчої влади
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів влади, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як преамбула й теоретичні рубрики й методологічні частини, а також висновок, перелік уживаної літератури, а також додаткові матеріали.

У вступі досліджено значення тематики курсового проекту і ціль та завдання роботи та надано предмети і об’єкти й інформацію, методичні засоби і наукову новизну роботи.

В концептуальному розділі опрацьовано фінансове поняття об’єкту курсової, аналіз міри розкриття досліджуваних питань вітчизняними та іноземними вченими, визначення і підтвердження потреби свого напрямку опрацювання проблеми, оцінку законодавства і основи та професійної літератури та висунута аналітика порядку структури менеджменту підприємства, оцінені його основні статті господарювання й ресурсів у русі за попередні 3-4 періоди, перспектива розвитку товариства в цілому й за певними курсами, оцінки стосовно резервів покращення якості функціонування фірми.

В аудиторській частині розглянуто складання програми інспектування і проведення аудиту виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів влади і розроблено систему бухобліку у фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація наслідків контролю й складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях оцінено результати виконаного вивчення за задумом курсового проекту і виведені шляхи відносно удосконалення аудиту виконання кошторису доходів і видатків на утримання органів влади.

Перелік вживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені виноски на число літератури в регістрі.

В додатках виставлені складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати з статистичної звітності компанії, оцінювальні таблиці а також попередні наслідки оцінювальних обрахунків, другі джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Приведена курсова робота була уже благополучно захищена в українському інституті. Її можливо споживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.