Контроль виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr208)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Висвітлення контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота структурується на: введення й теоретичні рубрики й контрольні розділи, висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел та додаток.

В передмові розглянуто значення теми курсового проекту та мету й завдання проекту, охарактеризовано предмети та об’єкт та інформативні матеріали і методичні засоби й отримані результати проекту.

В першій частині надано фінансову сутність предмету дослідження, оцінку ступеню розробки досліджуваних проблем українськими та закордонними ученими, визнання і доведення вимоги власного напряму дослідження питання й обстеження законодавчої бази, професіональних джерел і складена аналітика стану побудови управління підприємства, оцінені його головні дані діяльності, активу і пасиву у русі за останні 3-4 роки й перспективи діяльності компанії в цілому, за відокремленими сторонами й враження щодо ресурсів підвищення ефективності роботи товариства.

У прикладному пункті окреслено систему перевірки і методологію перевірки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я та розкрито систему фінансового обліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролю та узагальнення результатів перевірки й створення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях оцінено наслідки виконаного досліду за ідеєю курсового дослідження та виставлені шляхи відносно покращення аудиту виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я.

Реєстр уживаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

В додатках надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 й звіт про фінансові результати із статистичних звітів компанії і інформативні таблиці та попередні результати аналітичних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методологією вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також згідно до установ МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Пропонована курсова робота була вже якісно складена у київському ВУЗі. Її можна використовувати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для глибшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.