Контроль фінансового стану закладів освіти

Курсова робота (код: kr209)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансового стану закладів освіти
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії фінансового стану закладів освіти та огляд спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії фінансового стану закладів освіти
5. Контроль і ревізія фінансового стану закладів освіти
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії фінансового стану закладів освіти
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії фінансового стану закладів освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула і концептуальні частини й прикладні пункти та висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури й додаток.

У преамбулі оцінено важливість тематики курсової роботи й ціль та задачі проекту і оцінено предмет і об’єкт і інформаційні бази, методичний спосіб та наукову новизну дослідження.

В першому розділі з'ясовано фінансове поняття об’єкту курсової, аналіз рівня розробки поточних тем українськими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування необхідності свого напрямку вивчення питання й оцінку правової підстави та професіональних джерел й висунута оцінка стану конструкції керування товариства й проаналізовані його загальні показники господарювання й ресурсів в русі за колишні 3-4 періоди, майбутнє діяльності компанії в цілому й за окремими шляхами і оцінювання відносно можливостей покращення ефективності функціонування товариства.

У методологічному розділі представлено планування контролю та проведення аудиту фінансового стану закладів освіти та вивчено систему бухгалтерського обліку у компанії й методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення наслідків ревізії та написання звіту аудиту.

У висновку сформульовано результати проведеного досліду за задумом курсового проекту і виставлені напрями відносно вдосконалення контролю фінансового стану закладів освіти.

Регістр застосованої літератури складається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела в списку.

В додаткових матеріалах надані створені студентом форми документів, баланси та звіт про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарської діяльності та інформативні таблиці, поточні наслідки аналітичних обрахунків а також другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методикою інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була уже успішно складена в українському інституті. Її можливо використовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.