Контроль виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти

Курсова робота (код: kr210)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Планування контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти
7. Автоматизація контролю і ревізії виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як вступ і теоретичні основи й методичні бази і висновки і пропозиції, список уживаної літератури, додаток.

У введенні визначено актуальність тематики курсової роботи, мету, задачі проекту і розкрито предмети і об’єкти й інформаційну базу, методичний спосіб і загальну характеристику дослідження.

В теоретичній частині висунуто методичне поняття об’єкту дослідження, оцінку ступеню розробки поточних проблем українськими та закордонними фахівцями, визнання і доказ необхідності свого напрямку дослідження питання й обстеження права і основи та професіональних джерел й висунута характеристика стану конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його головні дані діяльності та ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди та можливості діяльності компанії загалом та за відокремленими напрямами та оцінку відносно резервів підвищення якості роботи суб’єкта господарювання.

В прикладному пункті роз'яснено організацію контролю і методику аудиту виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти, простежено систему бухобліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація результатів ревізії, написання звіту контролю.

У висновку обстежено результати реалізованого вивчення за ідеєю курсового дослідження, окреслені пропозиції відносно покращення перевірки виконання кошторису доходів і видатків на утримання закладів освіти.

Список вживаної літератури збирається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту роботи проставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У доповненнях надані розроблені автором шаблони документів, форма №1 і звіти про фінансові результати з фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності й інформативні таблиці, попередні результати аналітичних обрахунків та другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методичкою ВИШі, в якому він був захищений, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Ця курсова робота була уже благополучно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи або для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.