Контроль матеріальних активів в підприємстві приватної власності

Курсова робота (код: kr211)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика матеріальних активів в підприємстві приватної власності
2. Нормативно-правове регулювання контролю матеріальних активів в підприємстві приватної власності і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії матеріальних активів в підприємстві приватної власності
5. Методика контролю матеріальних активів в підприємстві приватної власності
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю матеріальних активів в підприємстві приватної власності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних активів в підприємстві приватної власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія матеріальних активів приватної власності"



Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота включає введення, а також концептуальні бази, методологічні розділи, а також висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури, додаткові матеріали.

У передмові оглянуто роль тематики курсового проекту й ціль та задачі роботи та представлено предмети та об’єкти, інформативні матеріали та методичні засади і напрямки апробації дослідження.

В теоретичній частині розкрито методичне поняття предмету дослідження, розгляд рівня опрацювання досліджуваних проблем нашими та зарубіжними вченими, визначення і обгрунтування необхідності власного напрямку дослідження теми й перегляд нормативної основи та спеціальних джерел та подана аналітика становища конструкції управління фірми й оцінені його загальні дані діяльності та ресурсів у русі за останні 3-4 періоди і можливості господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі та за відокремленими шляхами і враження стосовно запасів покращення ефективності функціонування товариства.

В прикладній рубриці висунуто складання програми контролю та методику аудиту матеріальних активів в підприємстві приватної власності й висвітлено систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання і виведення результатів ревізії, створення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях висунуто наслідки здійсненого досліду за замислом курсового проекту та виведені пропозиції щодо покращення перевірки матеріальних активів в підприємстві приватної власності.

Список застосованих джерел збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. За текстом роботи виставлені виноски на номер джерела у списку.

У додатку показані складені автором форми документів, баланси та звіт про сукупний дохід із статистичних звітів суб’єкта господарювання а також інформативні табличні матеріали, попередні результати аналітичних розрахунків, другі джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методикою ВИШі, в котрому він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Приведена курсова робота була уже якісно здана у українському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.