Контроль стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти

Курсова робота (код: kr212)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти в органах ДКРС
5. Методика контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як вступ, концептуальні основи, а також прикладні бази і висновки і пропозиції, перелік вживаних джерел та додатки.

У вступі простежено вагомість тематики курсового дослідження та ціль та завдання проекту і розроблено предмети і об’єкти та інформаційну базу й методологічні прийоми та загальну характеристику дослідження.

У першому пункті надано загальну суть об’єкту курсової, аналіз ступеню розробки цих проблем вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і підтвердження необхідності свого напряму опрацювання питання й обстеження законодавства і бази, професійної літератури і зроблена аналітика становища побудови управління підприємства та оцінені його головні статті діяльності і ресурсів в динаміці за попередні 3-4 періоди й майбутнє діяльності товариства в цілому та за окремими курсами й враження відносно можливостей підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В практичній рубриці роз'яснено організацію контролю, методику контролю стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти та обстежено систему бухобліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання й реалізація наслідків перевірки, створення звіту контролю.

У висновку представлено результати здійсненого дослідження за темою курсового дослідження та виставлені шляхи стосовно покращення аудиту стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності в закладах освіти.

Перелік вживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати з фінансових звітів товариства і інформаційні табличні матеріали і попередні наслідки аналітичних обрахунків, інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методичкою університеті, де він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже благополучно здана в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для написання власної курсової роботи або для глибшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.