Контроль касових операцій фінансово-кредитних установ

Курсова робота (код: kr213)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність касових операцій фінансово-кредитних установ
2. Нормативно-правове регулювання контролю касових операцій фінансово-кредитних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організаційна стадія контролю касових операцій фінансово-кредитних установ
5. Ревізія касових операцій фінансово-кредитних установ в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії касових операцій фінансово-кредитних установ в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю касових операцій фінансово-кредитних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія касових операцій фінансово-кредитних установ"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: вступ, теоретичні бази, методологічні основи і висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також додатки.

У введенні простежено важливість теми курсової роботи й ціль, задачі роботи і надано предмети та об’єкти та інформативні матеріали й методичний спосіб й напрямки апробації дослідження.

У теоретичній рубриці розглянуто загальне поняття об’єкту курсової, аналіз рівня розкриття цих проблем українськими та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби свого напрямку дослідження питання, аналіз законодавства і бази й наукової літератури та надана оцінка системи конструкції менеджменту компанії, проаналізовані його загальні дані діяльності, балансу в динаміці за останні три роки і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому, за конкретними шляхами і оцінки стосовно запасів покращення якості поведінки товариства.

У аудиторській частині висунуто систему перевірки та здійснення контролю касових операцій фінансово-кредитних установ та досліджено систему бухгалтерського обліку в товаристві і методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків контролю й складення висновку контролю.

В висновку охарактеризовано результати зробленого досліду за концепцією курсового дослідження та показані путі для вдосконалення перевірки касових операцій фінансово-кредитних установ.

Перелік вживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела у переліку.

У додатку представлені розроблені автором шаблони документів, баланс і звіт про фінансові результати із фінансових звітів суб’єкта господарювання та оцінювальні табличні матеріали й загальні результати аналітичних обрахунків, інші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методичкою інституті, в котрому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена у провідному інституті. Її можна споживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.