Контроль фінансування і кошторисних видатків бюджетний установ

Курсова робота (код: kr214)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти
2. Висвітлення контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти
5. Методика контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти
7. Автоматизація контролю і ревізії фінансування і кошторисних видатків у закладах освіти
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансування і кошторисних видатків бюджетний установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: преамбула та концептуальні рубрики й аудиторські частини й висновок, реєстр уживаної літератури, а також додаток.

В введенні розроблено значення теми курсового дослідження й мету і задачі проекту, представлено предмет і об’єкти і інформативні матеріали і методи й загальну характеристику роботи.

В першій частині обстежено фінансову характеристику об’єкту дослідження, оцінку рівня розкриття поточних питань вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і доказ вимоги особистого напрямку вивчення теми й обстеження правової підстави і фахових джерел і подана оцінка порядку структури менеджменту фірми і оцінені його загальні статті діяльності і активу і пасиву в динаміці за колишні три роки й перспектива діяльності товариства в цілому і за деякими шляхами й оцінювання відносно ресурсів підвищення ефективності поведінки компанії.

В методичному пункті розглянуто організацію контролю і здійснення контролю фінансування і кошторисних видатків бюджетний установ і простежено систему бухгалтерського обліку у фірмі, методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення результатів контролю та складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати здійсненого вивчення за концепцією курсового проекту та виведені пропозиції стосовно вдосконалення перевірки фінансування і кошторисних видатків бюджетний установ.

Перелік використаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на число літератури в реєстрі.

В додатку представлені складені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання а також інформативні таблиці, первинні результати оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методикою ВИШі, де він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже вдало здана в столичному інституті. Її можливо споживати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.