Контроль касових операцій в торгівельних підприємствах

Курсова робота (код: kr215)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика касових операцій в торгівельних підприємствах
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю касових операцій в торгівельних підприємствах
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організаційна стадія контролю касових операцій в торгівельних підприємствах
5. Ревізія касових операцій в торгівельних підприємствах в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю касових операцій в торгівельних підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю касових операцій в торгівельних підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ та концептуальні пункти, аналітичні частини і висновок, перелік використаних джерел і додатки.

У вступі надано вагомість теми курсової роботи й мету, задачі роботи та наведено предмет й об’єкт й інформаційні бази і методичні засоби й напрямки апробації проекту.

В концептуальній частині досліджено загальну характеристику об’єкту дослідження, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та зарубіжними науковцями, визнання і доведення потреби власного напрямку вивчення питання і перегляд права і бази і спеціальної літератури та висунута характеристика порядку структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності та проаналізовані його основні показники діяльності та балансу в русі за попередні 3-4 роки і можливості господарювання фірми в цілому і за деякими шляхами, оцінки стосовно резервів підвищення ефективності поведінки товариства.

У аналітичному розділі розглянуто систему перевірки і здійснення перевірки касових операцій в торгівельних підприємствах й висунуто систему фінансового обліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів контролю і складання висновку перевірки.

В висновку сформульовано наслідки реалізованого опрацювання за темою курсового проекту та окреслені пропозиції щодо покращення перевірки касових операцій в торгівельних підприємствах.

Список використаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела в регістрі.

В додатку представлені складені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарювання й оцінювальні таблиці й первинні результати аналітичних обрахунків та інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методологічними рекомендаціями університеті, в якому він був захищений, а також відповідно до установ МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була вже якісно захищена у столичному ВУЗі. Її можна вживати як стандарт для написання Вашої курсової роботи чи для точнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.