Контроль діяльності установ Державного казначейства

Курсова робота (код: kr216)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика діяльності установ Державного казначейства
2. Висвітлення контролю і ревізії діяльності установ Державного казначейства в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії діяльності установ Державного казначейства
5. Контроль і ревізія діяльності установ Державного казначейства
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії діяльності установ Державного казначейства
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії діяльності установ Державного казначейства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів діяльності установ Державного казначейства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота структурується на: передмова, теоретичні частини і контрольні розділи і висновок, реєстр уживаної літератури, а також додаток.

У вступі розглянуто роль теми курсової роботи й ціль, задачі дослідження та вивчено предмет, об’єкти, інформативні матеріали та методичні засоби, отримані результати проекту.

В концептуальному розділі наведено фінансову характеристику предмету роботи, оцінку ступеню розробки поточних тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження потреби особистого напряму вивчення проблеми й аналіз нормативної бази та фахової літератури та складена аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарювання, охарактеризовані його головні показники господарювання та балансу у динаміці за останні 3-4 періоди, перспективи діяльності товариства в цілому і за відокремленими шляхами, оцінки щодо резервів підвищення ефективності роботи компанії.

В аудиторській рубриці окреслено складання програми контролю й проведення аудиту діяльності установ Державного казначейства та розглянуто систему бухобліку в товаристві й методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків перевірки, написання звіту контролю.

В висновку проаналізовано наслідки зробленого опрацювання за концепцією курсової роботи і показані напрями щодо удосконалення аудиту діяльності установ Державного казначейства.

Список використаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при вивченні теми. За текстом курсовика проставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додатках надані створені студентом форми документів, форма №1 й форма №2 із річних звітів підприємства та інформативні таблиці а також попередні наслідки оцінювальних обчислень а також другі джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою університеті, в якому він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в українському інституті. Її можливо використовувати як шаблон для написання власної курсової роботи або для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.