Контроль діяльності установ пенсійного фонду

Курсова робота (код: kr217)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика діяльності установ пенсійного фонду
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії діяльності установ пенсійного фонду та огляд спеціальної літератури
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії діяльності установ пенсійного фонду
5. Контроль і ревізія діяльності установ пенсійного фонду
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Автоматизація контролю і ревізії діяльності установ пенсійного фонду
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності установ пенсійного фонду, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: введення й концептуальні бази, а також аналітичні пункти, а також висновок, реєстр вживаних джерел, додаткові матеріали.

В введенні охарактеризовано роль теми курсового дослідження, ціль та задачі проекту, досліджено предмети та об’єкти, інформаційну базу та методичні засади та наукову новизну проекту.

В теоретичній частині розроблено загальний зміст предмету дослідження, аналіз міри розробки поточних питань вітчизняними та закордонними вченими, визначення і підтвердження вимоги свого напряму дослідження теми й аналіз права і основи і професіональних джерел й подана оцінка порядку конструкції управління суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його загальні дані господарювання та балансу у динаміці за останні три роки, можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за деякими напрямами й враження щодо можливостей покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

В методологічному пункті досліджено планування контролю, методику перевірки діяльності установ пенсійного фонду і наведено систему фінансового обліку у фірмі й методику внутрішнього контролю й реалізація результатів ревізії і складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях окреслено результати здійсненого вивчення за замислом курсового дослідження і виставлені напрями для покращення перевірки діяльності установ пенсійного фонду.

Перелік вживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика проставлені виноски на число літератури в реєстрі.

У додатках показані складені студентом шаблони документів, баланс, форма №2 з фінансової звітності суб’єкта господарювання а також оцінювальні таблиці і первинні наслідки оцінювальних обрахунків і другі джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно з методологією ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Надана курсова робота була вже якісно здана в українському інституті. Її можна вживати як приклад для створення Вашої курсової роботи або для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.